MOTTO péče WAXOYL
o veterány:

 

Nenarušit původní charakter,
nepoškodit originální prvky.

 

 

 

 

 

 

OŠETŘIT

OCHRÁNIT

ZAKONZERVOVAT

 


WAXOYL

jen to nejlepší je dost dobré!

 

PORADENSKÉ CENTRUM

 

V případě zájmu o další informace
volejte naší infolinku:

 

602 206 811

 

Na výsledný efekt
použití produktů WAXOYL

se můžete podívat

v naší GALERII.

VETERÁNI

 

NEJVĚTŠÍM NEPŘÍTELEM VETERÁNŮ JE KOROZE!

Teprve od xtých let 20 století mají vozy určitý standard antikorozní ochrany. Proto je u veteránů, jejichž historická a finanční hodnota je velmi vysoká, prioritou každého vlastníka antikorozní ochrana. Švýcarská profi antikorozní ochrana značky WAXOYL nabízí dlouhodobé kvalitní řešení. Antikorozní nástřiky prováděné speciálními nástavci dlouhodobě ochrání dutiny i spodek. Ve formě jemné mlhoviny proniknou i do těch nejmenších dutin. Kvalitu nástřiku lze kontrolovat UV lampou.

KRÁSNÝ VZHLED A UNIKÁTNÍ OCHRANA V JEDNOM!
Na vzhledu bezesporu záleží. Většina majitelů se potýká s problémem, jak zajistit kvalitní ochranu laku a přitom jej neustálým leštěním nezmenšovat. Nejen občasný provoz, ale např. neukáznění diváci na výstavách, kteří mají tendenci si krásné auto pohladit, představují riziko. Unikátní polymerový povlak 100 PLUS zajistí laku dlouhodobou ochranu a hluboký lesk, vyhladí jemné škrábance.

 

Přípravek Rubber&Vynil Dressing oživuje a chrání zašlé plasty. Pokud je potřeba plasty předem důkladně vyčistit, lze použít přípravek Pre-clean.

 

U.P.T. naimpregnuje neviditelným nástřikem potahy z textilu a kůže, chrání před znečištěním a prodlužuje jejich životnost.